Katarina, 19

Číslo profilu 2299144
Datum registrace 01.02.2023
Aktualizován 05/29/2023
Jméno Katarina
Země Czech Republic
Město Roudnice nad Labem
Orientace Lesbičky
Věk 19
Znamení zvěrokruhu Panna
Výška 179 cm
Váha 64 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Modrý
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Slovinsko Španělsko Maroko Mauricius Venezuela

Obří seznamka v Brně: přišlo nezadaných. Podívejte se, jak to probíhalo - Valašský deník

Tuto zprávu poskytl uživatel Katarina Roudnice nad Labem 05/30/2023 05:59:05

Seznamovací agentury Rožnov pod Radhoštěm •

Jmenuju se Šárka, je mi 27 a bydlím na vesnici kousek od Zlína. Nedávno jsem dokončila vysokou školu.

seznamka v čr pro nezadané Rožnov pod Radhoštěm

Ve volném čase ráda zajdu za kulturou nebo na nějaký výlet hrad, zámek, zoo, apod. Mám taky ráda restaurace a kavárny. Ráda bych našla partnera ve Zlínském kraji.

uživatel id: - Seznamka

Preferuji osobní setkání, třeba u kávy : Pokud jsem Tě zaujala, napiš, budu ráda :. Ahoj hledám vážný vztah jsem sama s dětmi a hledám partnera aby měl vztah pro rodinu měl rád děti abychom chodily na procházky také ať je hodný chápavý aby nebyl nervák alkoholik a také aby se choval slušně k ženě a dětem a už mě to samotnou nebaví P. Sleduji tenis, zbožňuji wrestling, ale neprovozuji ho.

Ulítávám na Rammstein. Sympatie a inteligence výhodou : Samozřejmě nemusíte být nutně Albert Einstein :D Něco navíc o mně: Občas bláznivá, zblázněná do britského sitcomu Red Dwarf, občas také náladová, pro někoho chladná, ale vždy svá.

Především blíženec. Jednu tvář ukazuji a druhou nechávám pro sebe a pro své nejužší okolí. Obecně vzdělaný se sklony k přehánění , racionální, dynamický, taktní, slušný a především věrný člověk, který co slíbí, to dodrží. Mám rád historii, vaření a jídlo : , výlety, filmy, duchaplné a hluboké debaty na různá témata, veřejné akce a společenský živ [.. Seznamka umožňuje vložení seznamovacího profilu.

Seznamovací profil funguje jako seznamovací inzerát. Návštěvník seznamky má možnost vyhledávat v seznamovacích profilech skrze kriterií a seznámit se tak jen s člověkem svých představ. Uživatelé s vlastním seznamovacím profilem spolu mohou komunikovat skrze interní poštu seznamky. Seznamka s lidmi. Další ». Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte.

Detaily X. Založit profil. Vyhledat ideál Seznamka Fotoseznamka Videogalerie Fotogalerie.

seznamka v čr pro nezadané Rožnov pod Radhoštěm

Jmenuju se Šárka, je mi 27 a bydlím na vesnici kousek od Zlína. Nedávno jsem dokončila vysokou školu. Ve volném čase ráda zajdu za kulturou nebo na nějaký výlet hrad, zámek, zoo, apod.

Mám taky ráda restaurace a kavárny. Ráda bych našla partnera ve Zlínském kraji. Preferuji osobní setkání, třeba u kávy : Pokud jsem Tě zaujala, napiš, budu ráda :. Ahoj hledám vážný vztah jsem sama s dětmi a hledám partnera aby měl vztah pro rodinu měl rád děti abychom chodily na procházky také ať je hodný chápavý aby nebyl nervák alkoholik a také aby se choval slušně k ženě a dětem a už mě to samotnou nebaví P.

Sleduji tenis, zbožňuji wrestling, ale neprovozuji ho. Ulítávám na Rammstein. Sympatie a inteligence výhodou : Samozřejmě nemusíte být nutně Albert Einstein :D Něco navíc o mně: Občas bláznivá, zblázněná do britského sitcomu Red Dwarf, občas také náladová, pro někoho chladná, ale vždy svá.

Především blíženec. Jednu tvář ukazuji a druhou nechávám pro sebe a pro své nejužší okolí. Obecně vzdělaný se sklony k přehánění , racionální, dynamický, taktní, slušný a především věrný člověk, který co slíbí, to dodrží. Mám rád historii, vaření a jídlo : , výlety, filmy, duchaplné a hluboké debaty na různá témata, veřejné akce a společenský živ [.. Ahoj všem holkám, dívkám a ženám co si právě čtou tenhle inzerát.

Seznámení Rožnov pod Radhoštěm | ELITE Date

Rád bych zde našel kamarádku na vše hezké, se kterou si budeme rozumět nejen v rozhovoru. Ať už si zkušená nebo ještě vůbec, pokud by ses chtěla poznat, rád si nejdříve vyměním pár písmenek. Ahoj, hledám životní lásku, ale někoho kdo by kdo to myslý upřímně a nezlomil my srdce už tak ho mám dost rozbyté.

Doufám že mě jednou takové štěstí potká.

seznamka na sport | CZ | Rožnov pod Radhoštěm

Seznamka umožňuje vložení seznamovacího profilu. Seznamovací profil funguje jako seznamovací inzerát. Návštěvník seznamky má možnost vyhledávat v seznamovacích profilech skrze kriterií a seznámit se tak jen s člověkem svých představ. Uživatelé s vlastním seznamovacím profilem spolu mohou komunikovat skrze interní poštu seznamky.

Seznamka s lidmi. Další ».

Fotoseznamka - seznamka

Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Detaily X. Založit profil. Vyhledat ideál Seznamka Fotoseznamka Videogalerie Fotogalerie.

0 / 5