Miluška, 29

Číslo profilu 223342
Datum registrace 07.02.2023
Aktualizován 05/29/2023
Jméno Miluška
Země Czech Republic
Město Hodonín
Orientace Heterosexuální
Věk 29
Znamení zvěrokruhu Panna
Výška 187 cm
Váha 49 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Zelená
Kouření Ano
Alkohol Ano
Oblíbené země Česká republika Turecko Thailand Portugalsko Maroko Velká Británie Jižní Afrika

Všechny inzeráty Moravskoslezský kraj - seznamkacz

Tuto zprávu poskytl uživatel Miluška Hodonín 05/30/2023 02:07:05

Trápí vás samota a hodláte s tím něco dělat? Toužíte trávit večery ve dvou? Nemáte s kým vyrážet na víkendové výlety? Máte rádi kolektivní sporty, ale postrádáte spoluhráče? Ať již hledáte partnera pro život, kamaráda, nezávazný flirt, přátele se společnými i rozličnými zájmy, to vše na jednom místě nabízí internetová seznamka Jiskreni.

Tato seznamka je provozována českým provozovatelem , je plně v češtině a určena pro české prostředí. Registrovat se mohou samozřejmě i cizinci, ale základní komunikace probíhá v českém jazyce.

Navíc je seznamka rozdělena do několika pododdílů podle největších českých a moravských měst. Velkou roli tedy hraje i výskyt v určitém regionu. Podmínkou pro registraci na této seznamce je vlastnictví e-mailové adresy. Žádné další podmínky ani omezení pro uživatele seznamka neukládá. Může se registrovat naprosto každý, bez ohledu na věk, bydliště, národnost, sexuální orientaci. Seznamka není zaměřena na žádný konkrétní druh seznámení.

Seznamka Jiskreni. Kvůli univerzálnosti a velké šíři seznamovacích možností by vědecká metoda stejně nebyla to pravé. Kouzlo této seznamky tkví ve velké rozmanitosti uživatelů. Každý sem vstupuje s jinými představami, s jiným záměrem. Přitom jeden typ seznámení nevylučuje druhý. Při hledání spoluhráče na volejbal zase můžete objevit budoucího manžela nebo manželku. Oslovování a seznamování závisí na aktivitě účastníků. Mohou si filtrovat profily, zasílat jim zprávy, vzájemně se domlouvat.

Aby si ale uživatelé nepřipadali příliš ponecháni svému osudu, místo vědecké metody pro ně Jiskreni. Zde se můžou účastníci seznamky potkat osobně, a tím zvýšit pravděpodobnost nalezení vhodného protějšku.

Na druhou stranu pokud někdo preferuje anonymitu, tyto setkávací večery nejsou v žádném případě povinné ani nijak vyžadované. Je na každém, jaká varianta mu více vyhovuje.

Poplatky jsou však spíše lidové.

Uživatel Kefirpetr, muž, 40,8 let, Opava - seznamka

Uživatel si může vybrat období na čtyři nebo osm měsíců, případně celý rok. Aktuální ceník je uveden na stránce seznamky. Podle délky trvání členství se snižuje měsíční poplatek. Výhodou je, že po vypršení předplatného se členství neobnovuje automaticky.

Uživatel je k platbě vyzván. Pokud nezareaguje, dojde k omezení funkcí jeho profilu. Nehrozí ale žádné strhávání peněz z účtu proti vůli uživatele. Tímto opatřením se seznamka jasně distancovala od různých podvodně vnímaných praktik těžících z nepozornosti uživatele při čtení obchodních podmínek. Ohledně bezpečnosti seznamka Jiskreni.

Profily nejsou schvalovány manuálně , registrovat se může každý, kdo má e-mailovou adresu. A i uživatel internetu začátečník ví, jak jednoduché je založit si e-mailovou adresu téměř anonymně. Teoreticky si tedy může zájemce založit značné množství adres a s nimi spojit různé množství profilů. Toto je bohužel faktor negativně ovlivňující vysoký počet falešných profilů, na které si uživatelé stěžují.

Jistým opatřením je zpoplatnění registrace. Ale poplatek je natolik nízký, že k úplnému odstranění falešných profilů je toto opatření nedostatečné. Dalším problémem z hlediska bezpečnosti je možnost prohlížet si profily i pro neregistrované uživatele. Každý i náhodný návštěvník stránky si může prohlížet lidi, kteří se chtějí seznámit, pročítat si o nich údaje a prohlížet fotografie. Tím je značně narušeno soukromí řádně registrovaných a platících uživatelů. Pokud jim toto narušení soukromí vadí, mají uživatelé možnost upravit si fotku tak, že se neregistrovaným uživatelům zjevuje rozostřeně.

Nicméně toto opatření není zdaleka dostačující pro člověka, co nechce všude prezentovat svoje členství v seznamce. U tohoto způsobu seznamování není žádná garance, že dojde k výměně pozitivního kontaktu.

U takto široce pojaté a zaměřené seznamky by bylo velmi obtížné stanovit, co je vlastně pozitivní kontakt. Vždyť někdo může hledat partnera na dopisování a v tom případě už i přijatá zpráva se dá považovat za seznámení. Provozovatel negarantuje seznámení, ale garantuje co nejlepší podmínky, aby k seznámení došlo. V této sekci jsou uvedeny návody, varování a doporučení, jak se chovat při seznamování a čemu se naopak vyhnout. Zájemce zde může čerpat inspiraci, kterou následně hned může prakticky vyzkoušet při seznamování.

Zvířata Zvířata ke krytí Psí seznamka, krytí. Psí seznamka, krytí Nastavit hlídacího psa. Přidat inzerát Filtrovat inzeráty. Minimální cena. Maximální cena. Zavřít Zobrazit. Vzdálenost do.

Psí seznamka, krytí -

Hledat inzeráty v okolí. Hledat v textu. Kryti fenky Dohodou. Nabízím naši fenku VIKY ke krytí. Viky je labrador křížený německý ovčák bez PP, stáří 3 roky, krásné postavy, bez zdravotních problémů ma velmi přátelskou povahou. Ke kriti bychom chtěli pokračovat s generací ovčáků Pro více info mě kontaktujte.

Bullmastif s PP ke krytí, okres Opava Dohodou. Bullmastif Hector Od Mniší hory plavá Labradorský retriever ke krytí Dohodou. Nabízím labradorského retrievera s PP ke krytí.

Často kladené dotazy

Pes je velmi kontaktní a přátelské povahy.. Celá ČR. Toto štěně převažuji do pečující Dohodou. Toto štěně převažuji do pečující rodiny kvůli povaze mé nové práce, která mi nedává čas. Vážné dotazy, prosím, žádné časové ztráty! Nabídka krytí pro feny typu Bull Dohodou. Nabízíme krytí pro feny typu bull staford, Pitbull, amstaff, Ambully,….

Zdravý, pravidelně očkovaný a odčervovaný, cipovany, po zdravotně testovaných rodičích, bez alergií. Váha 43 kilo, výška 57 cm v kohoutku. Má svalnatou a silnou stavbu těla, zbarvení Champagne s bílými znaky, zelené oči otec modry, matka champagne Povahově velmi přátelský, absolutně nekonfliktní vůči lidem a všem ostatním zvířatům nevyvolává konflikty, nemá žádné náznaky dominance , hravý a hodně aktivní aport, běhání, aktivity s peškem, apod.

Vzhledem k jeho velikosti by fena neměla být menšího vzrůstu, krytí by pak mohlo být složitější, ale není problém to i tak zkusit. Zkušenosti s krytím má. Zájemci poskytnu více informaci a fotek po telefonu hovor, SMS, Whatsapp, Viber , případně na mailu přes kontaktní formulář. Cena nerozhoduje, klidně napište svou představu o ceně a domluvíme se. Německý boxer - chovný pes ke krytí Dohodou. Echo kardio: neg. Další informace ráda poskytnu.

Jana Bartonkova Dohodou. Hledám fenku pro mého psa na krytí. Pes není papírový, proto bych za krytí nic nepožadovala, pouze bych si chtěla jedno štěně nechat. Pes je kříženec výmarského ohaře a bavorského barváře. Jedná se o sedmiletého psa, který je ve vynikající formě a má nádhernou srst.

Seznamka moravska trebova

Biewer jorkšírský teriér krytí, připuštění 1 Kč. Nabízím ke krytí zkušeného pejska biewer yorkšírského teriéra s golddust genem, má zdravé potomky, kryje spolehlivě. Váží 2,5 kg. Pravidelně očkovaný a odčervovaný. Nakryje větší i nezkušené fenečky. Po dohodě za fenečkou přijedeme do km od Příbrami. V případě zájmu zavolejte na tel. Jorkšírský teriér krytí, připuštění 1 Kč.

Nabízím ke krytí zkušeného pejska yorkšírského teriéra, má zdravé potomky, kryje spolehlivě. Yorkšírský teriér krytí, připuštění 1 Kč. Nabízím ke krytí zkušeného pejska jorkšírského teriéra, má zdravé potomky, kryje spolehlivě. Váží 2,9 kg.

0 / 5