Věra, 39

Číslo profilu 1920667
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 05/29/2023
Jméno Věra
Země Czech Republic
Město Jindřichův Hradec
Orientace Bisexuální
Věk 39
Znamení zvěrokruhu Střelec
Výška 162 cm
Váha 67 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Černá
Kouření Ano
Alkohol Ano
Oblíbené země Chorvatsko Kapverdy Dominikánská republika Griekenland Rumunsko Kuba Portugalsko Řecko

Trutnov | Lidé k seznámení | Seznamka

Tuto zprávu poskytl uživatel Věra Jindřichův Hradec 05/30/2023 01:31:05

Po nálezu prý inzerovali ve všech dostupných médiích, ale bez ohlasu. Takže si tedy kočku chtěli nechat.

Inzerce - Kočky z útulku |

Protože ale čekají další miminko a kočka k dětem vhodná není, potřebují se jí zbavit, a to ideálně hned. V ostatních útulcích, které majitel oslovil, Amálku nechtěli není divu, všude je po létě plno , takže bylo zřejmé, že situace je vážná, a tak jsme přijali Amálku jako akutní případ.

Od nálezce jsme se dále dozvěděli, že Amálce budou asi 4 roky, že je nekastrovaná, protože prý minulý týden mrouskala. Že je naprosto nekontaktní, na psa prý doma vrčí a seká po něm tlapkou, ale jinak se s ním snese, na děti je prý útočná a má ráda klid. U nás se projevuje jako vystresované a vystrašené nešťastné stvoření. Opravdu je útočná, ale přece jen v tomto směru činí pokroky, i když, pokud se naštve, je opravdu lepší jít z cesty… Je nedůvěřivá a zrazená, zatím ji rozčiluje každá manipulace, třeba změna pokoje… Ale má i světlejší chvilky, někdy se motá kolem nohou a prohlíží si pokojík… prostě věříme, že v tomto směru udělá Amálka ještě pokroky, jen se bude muset hodně pomalu a trpělivě… Amálka na Facebooku.

Od sobotního odpoledne Z toho, co zatím vidíme, je to vystresované a vystrašené nešťastné stvoření. Opravdu je útočná, nejde se k ní zatím přiblížit na míň jak metr.

Ale baští — stres zřejmě zahání jídlem, ostatně je to na ní i vidět. My se snažíme nedráždit. Topíme, krmíme, mluvíme na ni… ale tohle bude chtít hodně, hodně času. Naše verze je taková, že Amálku někdo pořídil jako kotě dětem na hraní, jenže když vyrostla, děti to omrzelo a našly si jinou zábavu… a kočka, která dosud byla v centru dění, se najednou ocitla na vedlejší koleji.

Rodina se pokoušela ji udat jinde, ale nedařilo se, až se z Amálky stalo nedůvěřivé a naštvané stvoření… Ale neházejme flintu do žita, uvidíme, jak to všechno bude vypadat, až si Amálka trochu zvykne. Zatím je v karanténě. Vzhledem k tomu, že je k lidem stále ještě dost agresivní, měli jsme obavy, jak vůbec kastraci a návštěvu veteriny zvládneme. Ale měli jsme zase jednou štěstí — Amálka začala mrouskat a stala se z ní nesmírně mazlivá kočička, takže jsme toho využili.

Všechno proběhlo naprosto v klidu — kastrace podle pana doktora měla na vaječnících hodně cyst , ošetření zoubků jen trochu zubního kamene … Teď už se probrala a zase nám vyhrožuje:- , ale teď věříme, že se s tím dá pracovat a že jde jen o to, aby poznala, že lidé můžou být příjemní společníci.

Má předepsán Itrafungol 3 x 7 dávek během pěti týdnů, přičemž aplikace tabletka je velmi zajímavá, doufáme, že se nám podaří léčení dokončit ve zdraví A o nějakém sbližování nemohlo být za daných okolností ani řeči. Ale povedlo se, léčba plísně je u konce. Aby toho ale nebylo málo, Amálka si něčím podráždila oko — možná písek ze steliva — těžko říct.

Týden jsme mazali 2 x denně mastí, což ale šlo kupodivu lépe než Itrafungolem. Oko je slzavé pořád, ale to je tím, že má neprůchozí kanálek. Kontrolní test na plísně ze srsti vyšel negativně, takže Amálka může jít do nového domova.

Její nová majitelka na ni čeká už od té doby, kdy se plíseň objevila — vlastně už tenkrát měla odjíždět, ale museli jsme vše zastavit právě kvůli tomu, aby do nového domova nejela nakažlivá. Tam totiž už pár koček a dvě fenky žijí, takže nikdo neměl zájem na dalším šíření plísně. Žije teď v domku v obci nedaleko od Trutnova, podle plánu.

seznamování koček Trutnov

Zatím se zabydluje, ale jde to nad očekávání dobře. Je vděčná za to, že ji nikdo nepronásleduje ani se stříkačkou sladkého sirupu, ani s mastí — seká dobrotu a už se nechala od paničky i vyčesat: Ještě ji čeká začlenění do kočko-psí party, ale zatím se to jeví nadějně, kéž vše dobře dopadne. Za Amálčinu adopci děkujeme.

Dobrý den, paní Cetlová, jen Vám chci napsat, jaké děláme s Amálkou pokroky. Čůrat sice pořád chodí na hadry a kadit do sprchace, ale jinak je hrozně přítulná, celé dny se mnou tráví na zahradě a povaluje se a sluní v různých částech zahrady.

Co je ale skvělé, nechá se česat a ostříhat si dredy na zadku:- , sama si lehne na stůl a srandovně u toho pobroukává. Přeji krásné dny. Zdravím do Kocourkova, Amálce se daří dobře, je pěkně tlusťoučká, protože si celý den válí šunky na stole nebo na židli… Nebo u mě za noťasem… S holkama vychází celkem dobře, prská jen na tu bílou hluchavku… Ode mě se nechá hladit i ukáže bříško, ale jakmile vezmu do ruky hřeben, tak prská, syčí a je z ní satan… Takže má už půlku zad a zadku zadredovanou:- Došla jsem k názoru, že jí to postupně, pokud se nechá, ostříhám… Taky se jí všechny zbývající kočky nastěhovaly na wecko v koupelně, takže milostivá čůrá a kadí před wecko:- Dala jsem jí do koupelny druhé, tak občas už zajde tam… Jinak jsme v pohodě, na hlazení musí mít náladu… Od nikoho jiného ale nedovolí… Ráno mi sedí u postele a přijde pozdravit a jako pejsek za mnou běží, když nesu papání:- Mějte se krásně.

Dobrý večer, u nás je již vše zaběhnuté… Amálka je mezi ostatními plně začleněna… Objevila kouzlo vyvýšeného prostoru… A většinu času tráví spánkem na stole, za mým noťasem.

V koupelně už jí zůstaly jen misky na žrádlo… Spí už v obýváku s některými… Do ložnice nechce… Ale každé ráno mě vítá přede dveřmi a jde se mnou na wc. Pořád se mi motá v kuchyni… Sekne s sebou na bok a vyvalí břuch a nechá se hladit… Má ráda i česání, ale nesmí trvat moc dlouho… Ztrácením chlupů ale vydá za všechny ostatní. Jediný, na koho prská, je syn… je na ni moc rychlý a hlučný a myslím, že ji fakt nějaký chlap ubližoval… Má strašně ráda hlazení po hlavičce, drbání pod bradičkou a hlazení bříška… Tak to si fakt užívá.

Mějte se krásně, zdravíme…. Dobrý večer, tak opět zprávy z domova. Máme se fajn, Amálka se stále více osměluje… Už chodí i do jídelny, kouká a holkama na ČičiTV… Ptáčci mají venku budku… Dobrý den, posílám další dobré zprávy z domova… Amálka je den ode dne odvážnější… S kočičkama už na sebe ani neprskají, chodí do chodby, kuchyně a ložnice, do obýváku se zatím neodváži, ale z čeho mám velkou radost, že se uklidnila reakce Betky na Amálku, takže to už vypadá většinou jako na fotce… Přeji krásný den Dobrý den, tak po týdnu další pokroky… Amálka se čím dál víc projevuje a uklidňuje, začíná si víc hrát a prozkoumává okolí s větším klidem… A z čeho mám radost… Leze na okno a zajímá se o okolí… Nechá se krásně chovat… A taky čím dál častěji načuhuje do obývaného prostoru a chodí večeřet do party….

Dobrý večer, tak dnes se Amálka odvážila poprvé z koupelny… už včera vysedávala na prahu a pouštěla hrůzu na kolemjdoucí:- Dnes už je na prahu kuchyně… koukají na sebe s holkama a sem tam syčí, ale nic dramatického… je vidět, že se moc boji a je nejistá… pro mě je nejdůležitější, že se do sebe nepustí…:- Bude ještě chvíli trvat, než získá jistotu, ale věřím, že si mezi holkama své místo najde:- Krásný večer. Dobrý večer. Tak dnes mi Amálka dovolila celé tělíčko jí vykartáčovat a teď večer jsem jí dala první pusinku na čelíčko.

Už se začíná seznamovat… Když jí dávám jíst, nebo čistím wecko, nechám otevřené dveře a holky přes práh načuhují… Alespoň čmuchaji… Amálka je v klidu… Jen leží v kukani a pozoruje je, jak si můžou krky vyvrátit. Ještě pár dní a půjde to…. Dobrý večer, pokračujeme v dobrých zprávách… Dnes ráno mi v koupelně přišla přivítat… Hned nastavovala hlavičku na hlazení… Přes den jsem si s ní byla párkrát pohrát s peříčkem… Nechala se pohladit po celých zádech… A po pár vteřinách… Jak jste líčila Vy… Jako by si uvědomila, že je vlastně ta hrůzostrašná kočka, na mě zasyčela… Jen jednou… A teď večer, koukala na mě do vany a u čištění zubů mě už otírala hlavu o nohy a… Pak si lehla na zem a s vrněním si nechala hladit celé tělo!

Ocas, záda i bříško!!! Tak to jsem vůbec nedoufala, že by to šlo takhle rychle… Papa i kaká na jedničku, zítra bych ji chtěla zkusit nechat projít po baráčku… Holky zavřu v ložnici… I když netuším, jak ji potom dostanu zpět. Možná ještě pár dní počkám… Hezký večer. Jdi na obsah Jdi na menu. Úvod » Fotoalbum » Našli nový domov » Amálka I. Má předepsán Itrafungol 3 x 7 dávek během pěti týdnů, přičemž aplikace tabletka je velmi zajímavá, doufáme, že se nám podaří léčení dokončit ve zdraví:- 5.

U zvířátek z útulku si předem vše řádně promyslete - Krkonošský deník

Mějte se krásně, zdravíme… Máme se fajn, Amálka se stále více osměluje… Už chodí i do jídelny, kouká a holkama na ČičiTV… Ptáčci mají venku budku…:- Dobrý den, posílám další dobré zprávy z domova… Amálka je den ode dne odvážnější… S kočičkama už na sebe ani neprskají, chodí do chodby, kuchyně a ložnice, do obýváku se zatím neodváži, ale z čeho mám velkou radost, že se uklidnila reakce Betky na Amálku, takže to už vypadá většinou jako na fotce… Přeji krásný den:- 1.

Dobrý den, tak po týdnu další pokroky… Amálka se čím dál víc projevuje a uklidňuje, začíná si víc hrát a prozkoumává okolí s větším klidem… A z čeho mám radost… Leze na okno a zajímá se o okolí… Nechá se krásně chovat… A taky čím dál častěji načuhuje do obývaného prostoru a chodí večeřet do party… Ještě pár dní a půjde to… 5. Fotoalbum Vzpomínáme Našli nový domov V léčení Hledají nový domov. Zobrazujeme výsledky 71—82 z celkem 82 nalezených.

Kočky a koťátka - inzeráty | Inzerce na

Společenské služby Trutnov Astrologie a numerologie Catering Genealogické služby Grafologické služby Hlídání dětí Křížovky a hlavolamy Kulturní památky a zařízení Péče o zvířata Pohřební služby a krematoria Rozvoz květin Seznamovací agentury Společenské agentury Svatební agentury Svatební salóny.

Nyní máte aktivní následující filtry: Foto provozovny. Poptat více firem. PremiseList Přidat firmu do hromadné poptávky. Skřivánčí , Trutnov. Květinářství - prodej živých květin a dekorací.

Prodej vín a drobných dárečků. Dárková balení. Přidat firmu do hromadné poptávky. Provoz kavárny. Nabídka točeného piva Birell, Pilsner Urquell a kávy Lavazza.

Společenské služby Trutnov foto provozovny •

Zajištění cateringu. K dispozici je bezbariérový přístup a TV. Objekt je klimatizovaný. Povolený vstup se psy. Naleznete u nás nejenom staré tiskařské stroje, ale i část věnovanou modrotisku. K dispozici je i tiskařská dílna, kde si můžete potisknout vlastní textil, je zde i možnost zakoupení textilních tašek, sáčků apod. Třebihošť, Dolní Dehtov 5. Na Struze 30, Trutnov, Dolní Předměstí. Nabídka vizážistiky, stylistiky a líčení. Provádění filmového maskérství včetně fotomake-upu.

Nabízím airbrush. Zajišťuji také osobní koučink či služby svatebního koordinátora. Poskytujeme kompletní pohřební a hřbitovní služby, převozy zesnulých, pohřby, smuteční obřady, květinovou výzdobu, tisk smutečního oznámení, kremace a uložení do hrobu. Zajišťujeme prodej pohřebního zboží, rakve, urny, věnce, květiny.

- Fotoalbum - Našli nový domov - Amálka I

V naší nabídce najdete 33 originálních italských pizz. Nabízíme pizzu o průměru 32 cm a extra velkou pizzu o průměru 45 cm. Dále široký sortiment nealko nápojů a široký sortiment moravských sudových a lahvových vín. Samozřejmostí je expresní rozvoz pizzy a nápojů. Malá Úpa, Horní Malá Úpa Nabízíme kvalitní burgery, hranolky, cibulové kroužky a další.

Možnost rozvozu a jídla s sebou. Můžete si u nás zahrát i minigolf. Vítězslava Nováka , Trutnov, Dolní Předměstí. Preventivní a léčebná veterinární péče, čipování, vystavení pasu, chirurgické zákroky, mikroskopické vyšetření, rtg a sonografické vyšetření, odstranění zubního kamene ultrazvukem, vyšetření krve na místě - hematologické, biochemické, hormony.

seznamování koček Trutnov

Nabízíme ošetření a návštěvy pacientů v domácnosti. Stránkování 1 … 2 3 4 5 6. Zobrazujeme výsledky 71—82 z celkem 82 nalezených z kategorie Společenské služby v Trutnově.

0 / 5