Beata, 34

Číslo profilu 1826574
Datum registrace 04.02.2023
Aktualizován 03/28/2023
Jméno Beata
Země Czech Republic
Město Náchod
Orientace Bisexuální
Věk 34
Znamení zvěrokruhu Beran
Výška 155 cm
Váha 75 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Modrý
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Bulharsko Kuba Chorvatsko Španělsko Keňa Česká republika Finsko

Počasí - Frýdek-Místek

Tuto zprávu poskytl uživatel Beata Náchod 03/29/2023 12:27:03

Ta byla v té době šťastně zadaná, mimo jiné díky události pro nezadané, která se před čtyřmi lety pořádala na brněnském výstavišti. Obě mladé ženy si uvědomily, že nezadaných lidí, kteří trochu tápou v tom, jak se seznámit, mají ve svém okolí hodně.

Rozhodly se proto uspořádat podobnou akci, na které kdysi svou druhou polovičku potkala Soňa. Do měsíce naplnily Tržnici na Zelném trhu bezmála třemi stovkami single lidí všeho věku. Akce, kterou děvčata zorganizovala, probíhala v uvolněném duchu. Návštěvníci, kteří si dopředu zakoupili vstupenku, dostali po příchodu drink na uvítanou a poznávat se s ostatními mohli u stolních her, u baru nebo třeba při tanci.

Nechyběl ani takzvaný speed dating, kdy u stolu na jedné straně seděly ženy, naproti nim muži a během dvaceti minut tak měli možnost popovídat si s deseti lidmi. A když přeskočila jiskra, otevřená terasa nabízela romantický pohled na večerní Brno.

Seznam uživatelů na seznamce

To byl jediný povinný prvek programu. Museli o sobě ostatním účastníkům sdělit tři informace, jméno a věk. Díky tomu na první pohled poznáte, jestli si s daným člověkem budete mít, co říct, nebo ne," komentuje průběh večera Kristýna. Několik spřízněných duší se na místě zjevně skutečně setkalo, organizátorkám už teď chodí e-maily o plánovaných schůzkách, někteří rovnou z akce pokračovali do barů a k vidění byl dokonce i polibek.

Tak jsem mu popřála pěkný večer a omluvila se mu, že jsme nenaplnily jeho očekávání.

Seznamka Frýdek Místek – seznámení ve Frýdku Místku a okolí

Načež mi odpověděl, že tak to vůbec není. Oslovil hned první ženu, padli si do oka, hned na neděli mají naplánované první rande," vzpomíná spokojeně Soňa Alexová.

seznamka pro zadane Frýdek-Místek

Podle organizátorky Kristýny je největší rozdíl v seznámení se na ulici nebo třeba v klubu a toho na setkání pro nezadané v tom, že jsou všichni zúčastnění na stejné vlně.

Nikdy jsem nezažila, že by mě někdo oslovil třeba v knihovně nebo ve fitku. Každý si žije svůj život a cizího člověka není snadné oslovit," doplňuje ji Alexová.

Obě ženy vyzdvihují setkání také nad online seznamky, kdy člověk nikdy neví, kdo doopravdy sedí na druhé straně. Přestože inspirací k prvotní myšlence o založení podobné události byl rozchod Kristýny, sama na události svůj protějšek nenašla. Myslela jsem hlavně na organizaci," popisuje.

TikTok | Facebook | Instagram | Seznamka ZDARMA

Účelem akce ale údajně nebylo jen romantické seznámení, několik lidí si na setkání nezadaných našlo nové přátelé nebo partu na pořádání výletů. Letošní Ve správný čas na správném místě, jak ženy událost pojmenovaly, pro ně nicméně nebyla premiérová. Podobný nápad měly už před třemi lety, kdy se jim povedlo na jednom místě propojit asi stovku návštěvníků. Tento rok objem akce ztrojnásobily a na Tržnici přišlo mužů a žen ve věku od jednadvaceti do sedmdesáti let.

Jestli ale bude i nějaké příště, zatím prozradit nechtějí. Co by ale do budoucna nezadaným poradily, je nebát se. Přece jenom na akci nepřicházíte, abyste se bavila s kamarádkou, ale abyste potkala nové muže. A většina z nich si troufne oslovit spíše na osamělou ženu než dámský sněm," nabádá Alexová. Setkání zorganizovaly Kristýna se Soňou ve svém volném čase, podle jejich slov už jen pro to, že by tím mohly byť dvěma lidem změnit život.

O tom, že by si z toho udělaly podnikání, zatím nepřemýšlejí. V této chvíli ještě nemáme zaplacené všechny závazky, takže nevíme, jestli budeme na nule nebo na tom něco málo vyděláme.

Jasné ale je, že na tom určitě nezbohatneme," směje se Kristýna. Cena vstupenky přesahovala částku čtyři sta korun. Děvčata popsala, že do rozpočtu zasáhly mimo jiné stále stoupající ceny a také náklady na propagaci. I my máme spoustu plánů, které bychom rády realizovaly, ale do mínusu jsme se prostě dostat nechtěly," nastiňuje náročnou přípravu Kristýna.

O tom, jak moc doopravdy byla děvčata s dohazováním správných protějšku úspěšná, se dozví asi za dva týdny. Plánují totiž rozeslat účastníkům dotazníky, ve kterých zhodnotí, zda jim akce pomohla. Prezidentské volby proběhnou v termínu Prezident se volí přímou volbou, dosavadní dvě přímé volby vyhrál Miloš Zeman. O názorech prezidentských kandidátů se dozvíte v unikátním prezidentském souboji Deníku.

Přinášíme také volební průzkumy , návod, jak volit , a rozhovory s rodinnými příslušníky kandidátů. Chci zprávy do e-mailu.

Obří seznamka v Brně: přišlo nezadaných. Podívejte se, jak to probíhalo. Magdaléna Blažková redaktorka. Soňa Alexová a Kristýna uspořádaly na Zelném trhu setkání pro tři stovky nezadaných, aby alespoň dvěma lidem v Brně změnily život.

4. - 4. TIC Frenštát pod Radhoštěm

Foto: se souhlasem organizátorek. Propadl sledování porna: Nejdřív zábava, pak už jen zvyk, popisuje muž z Brna. Brno, Brněnské výstaviště, Zelný trh Brno , vstupenka. Frýdecko-Místecko 6. Frýdecko-Místecko Frýdecko-Místecko 5. Zprávy z Česka Kultura Aréna názorů. Tipy na víkend Frýdecko-Místecko 23 1. Stavba 5. Do světa Autosalon Dům a zahrada.

Seznamka - seznámení

Věda a technika Společnost 6. Zdraví 5. Kutilství Celebrity 4. Prezidentské volby Prezidentské volby proběhnou v termínu COM Hyundai ix35 2. Mercedes-Benz Třídy B B , 1. ČR, 1. Cestujte pohodlně vlakem kamkoliv a kdykoliv. S jednou výhodnou jízdenkou napříč všemi spoji i dopravci, které Vám napoví OneTicket vyhledávač.

Frýdek-Místek | hledám milence | sex seznamka pro zadané | Lucita

Zvolte odkud pojedete pro vyhledání spojů. Cestujte vlakem, autobusem i MHD. Zadejte stanici, obec nebo adresu odkud pojedete pro vyhledání spojů ve vyhledávači IDOS. Trasa ze stanice Ostravice k místu Seznamka pro každého v Ostravici. Společenské akce Seznamka pro každého v Ostravici 7. Ostravice Beskydy zábava. Už vás nebaví schůzky na slepo, prohledávání inzerátů a lítostivé pohledy zadaných přátel?

Pojeďte se nenásilně seznámit do krásného prostředí Beskyd, kde na vás čekají nevšední zážitky, relax a spousta zábavy. Byl jsem zde Celkem navštívilo 0 lidí. Přidat do oblíbených. Kromě uvolňující masáže a neomezeného vstupu do wellness máme připravený nejen seznamovací večerní program, ale i zábavu během dne.

Čekají na vás rozmanité zábavné společenské aktivity, sportovní hry a soutěže. Nudit se rozhodně nebudete! GPS: 49, 17, Časová náročnost 48,0 hodin. Nahlásit neaktuální obsah. Akce v okolí Vše 31 Festivaly 5 Hudební a divadelní akce 5 Výstavy 7 Společenské akce 2 Akce pro děti 1 Sportovní akce 1 Lidová řemesla a trhy 2 Gastronomické akce 3 Kurzy a workshopy 5.

Další akce. Další aktivity. Ubytování a restaurace v okolí Vše Gurmánská turistika 59 Ubytování Má příspěvek časově omezenou dobu trvání?

seznamka pro zadane Frýdek-Místek

ANO NE.

0 / 5