Slávka, 36

Číslo profilu 1712630
Datum registrace 01.02.2023
Aktualizován 05/29/2023
Jméno Slávka
Země Czech Republic
Město Roudnice nad Labem
Orientace Heterosexuální
Věk 36
Znamení zvěrokruhu Lev
Výška 173 cm
Váha 55 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Černá
Kouření Ne
Alkohol Občas
Oblíbené země Thajsko Kuba Kapverdské ostrovy Maďarsko Vietnam Kroatië

Přehled dokumentů: Ústecký kraj

Tuto zprávu poskytl uživatel Slávka Roudnice nad Labem 05/30/2023 05:54:05

Bojíte se seznamování? Je Vám nepříjemné, když Vás cizí lidé oslovují za účelem seznámení? Jste z toho nervózní, nevíte, jak se máte chovat? Hoďte to za hlavu. Seznamování s ostatními je přeci zábava. Dnešní společnost se tak nějak uzavřela, každý je sám za sebe, a tak se i lidé vůči ostatním projevují.

seznamování s novými lidmi Litoměřice

Proč nejsme my, lidé, více přátelštější a na sebe usměvavější? Spousta z nás se v dnešní době již neumí řádně chovat. Tím myslím více slušnosti, asertivity, úsměvů a pěkných pohledů.

K lidem z okolí Úštěku se dostane záchranka dřív, má ve městě novou základnu | Sever

Já vím, je to těžké, čekáte na tramvaj, chcete do ní nastoupit a přivalí se starší paní, která se rve hlava nehlava, přitom Vám ještě šlápne na nohu a div Vám nevyrazí z ruky dárek, který jste právě koupila své kolegyni. Nedejte se odradit! Nejlépe se mezi sebou seznamují pejskaři. Od té doby, co sama mám pejska, znám již tolik lidí. Víte, lidem je potřeba věřit, sice s mírou, ale aspoň trošku ano.

Nemusíte jim přeci hned vyprávět kde bydlíte, co všechno vlastníte apod. Takhle s pejskem když potkáte pejskaře, pejskové se seznámí hned a pokud si padnou do oka ve většině případech ano , hrají si spolu, pak je nejvhodnější chvíle navázat kontakt s majitelem či majitelkou pejska.

Seznamovací agentury, seznamka – Litoměřice |

Pracovala jsem určitou dobu jako technická podpora klientů, jež si nevěděli rady s počítačem apod. Nejen, že se ani nepředstaví a už na Vás křičí, proč jim nefunguje připojení apod.

Ačkoli mě neznali, stalo se mi, že se do mě jeden pán pustit s takovou vervou, až mi zaslzely oči, ale nedala jsem se. Příjemně jsem se představila, poté jsem mu řekla, aby se pěkně uklidnil a řekl mi vše ještě jednou a pomalu, že mu velice ráda pomohu.

Dokonce mě tak pár mužů pozvalo i na skleničku, aniž by mě znali nebo viděli. Nedávno se mi také stalo, že jsem potřebovala zajistit výpisy z banky.

Bohužel, výpisy z účtu nebyly moje ani na moje jméno, byly mého nadřízeného. A tak jsem volala do banky, kde mi výpisy poslat nechtěli. Neustále tvrdili, že nám je již zasílali a že pokud je chceme, musí si přijít osobně majitel.

Nakonec jsem situaci objasnila, jelikož můj nadřízený nemá čas a neustále někde je, jak v České republice, tak v zahraničí, nemohl by se pro výpisy dostavit. Snažila jsem se být velice příjemná a nakonec jsem se se zaměstnancem banky dohodla, že pošlu písemnou žádost s razítkem a svým jménem a rodným číslem.

Výpisy poslal a ještě přiložil lísteček: S pozdravem. Okamžitě jsem reagovala, jelikož přiložil i svou vizitku, kde jsem našla jeho e-mail a napsala jsem mu takové maličké poděkování. Samozřejmě odepsal.

seznamování s novými lidmi Litoměřice

A vidíte, občas si napíšeme a třeba se někdy i sejdeme. S příchodem zimního období a zhoršující se ekonomickou situací řady spoluobčanů v důsledků zvyšování cen energií a potravin vyhlašujeme sbírku zimního ošacení. Charita Litoměřice se dne Karolina Wankovská, DiS.

MOTOmed je léčebný pohybový přístroj, jenž byl vyvinut k pohybové terapii převážně osobám s omezenou pohyblivostí. V pondělí 7. Pan chovatel má doma asi 70 papoušků z celého světa.

V programu, který trval hodinu nám představil 13 pestrobarevných opeřenců. Každé první úterý v novém měsíci k nám jezdí Adolf Škarda se svými hosty. Tentokrát nám hrál a zpíval ve stylu country. K pěknému hudebnímu odpoledni jsme měli překvapení pro naše seniory ve formě oblíbených topinek a nealkoholického punče.

V úterý Divíte se, jak by si naši senioři mohli zahrát kuličky? Jak by mohli se svým fyzickým handicapem zakleknout, nebo udělat dřep na hřišti? K tomu vůbec nemuselo dojít. Díky iniciativě pana Jakuba Ružbatského se náš turnaj mohl odehrát přímo na našem sále. Dne 1. Akce byla určena veřejným subjektům a institucím, kteří byli informováni o možnosti využití podpory dotace na nákup elektromobilů a seznámení s využíváním elektomibilů v praxi. Zkušenosti z dosavadního provozu elektromobilů v pečovatelské službě zde účastníkům prezentovala Charita Litoměřice, která se řadí k průkopníkům zavádění elektromobility v terénních sociálních službách, a v současné době má ve svém vozovém parku jíž 11 automobilů na elektrický pohon, které v příštím roce doplní dalších 11 vozů.

Jedná se o asistivní technologie a technologie eHealth v domácím prostředí. V rámci Living Labu se budou testovat technologie, než se rozšíří do běžné praxe. Zaměřují se na snížení rizika života opečovávaného a pečujícího v aktivitách denního života. Důležitá je jejich zpětná vazba od osob, kteří vstoupí do projektu jako do živé laboratoře, a pomáhají tak dalšímu rozvoji funkčních technologíí v přirozeném prostředí domácnosti.

V pátek Toto ocenění je udíleno za nelehkou a obětavou práci charitním pracovníkům, dobrovolníkům nebo podporovatelům. Letos se uskutečnil již Za litoměřickou diecézi vyznamenání získal Jakub Ružbatský.

Vážné seznámení - inzeráty | Inzerce na

V litoměřické Charitě pracuje bezmála sedmnáct let. Začínal na pozici pracovníka v sociálních službách. Posledních pět let působí jako vedoucí Střediska sociální prevence a humanitární pomoci. V Litoměřicích rovněž vede komunitní plánování, kde jsou zastoupené veškeré složky města Litoměřic — úřady, městská policie, neziskové organizace apod.

ženy | Litoměřice | Lidé k seznámení | Seznamka

V následujícím rozhovoru bychom Vám ho rádi blíže představili. Ve čtvrtek Úvod Aktuálně. Kalendář akcí Volná místa Fotogalerie Obecné články Archiv. Zpět Nahoru Tisk. Lidé se zdravotním postižením. Rodina, děti, mládež.

Mateřské školy - SEVER Litoměřice

Lidé bez domova. Hospicová péče, umírající. Jiná pomoc.

0 / 5