Nikola, 29

Číslo profilu 1380817
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 05/29/2023
Jméno Nikola
Země Czech Republic
Město Jindřichův Hradec
Orientace Heterosexuální
Věk 29
Znamení zvěrokruhu Váhy
Výška 162 cm
Váha 64 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Hnědý
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Slovensko Filipíny Česká republika Maledivy Spojené arabské emiráty Kapverdské ostrovy Kypr Dánsko

Cenu Spokojený zákazník Jihočeského kraje získalo 16 podnikatelů | Jižní Čechy Teď!

Tuto zprávu poskytl uživatel Nikola Jindřichův Hradec 05/30/2023 01:24:05

Všechny články.

svatební agentura cena Český Krumlov

Snadno můžete vyhledávat přímo z mapy Jižních Čech tak, aby zvolené svatební místo bylo pro vás i pro vaše hosty to nejvhodnější co do stylu, ceny, kapacity, služeb, vzdálenosti a dostupnosti.

Nejsme jen nějaký statický katalog jihočeských svatebních míst, ale platforma, která vám nejen usnadní výběr svatebního místa, ale také vám pomůže bezpečně a auditovaně s jednotlivými dodavateli dohodnout podmínky, ceny za svatební místo a svatební služby a uzavřít objednávku online. Naše mapa jihočeských svatebních míst vám také snadno ukáže, jaká jsou v Jižních Čechách a okolí poblíž jiná, srovnatelná, svatební místa a jaké mají u našich nevěst a ženichů hodnocení.

Budeme pak rádi, když sami po své zkušenosti svatební místo a jeho služby pro další snoubence ohodnotíte, dostanete za to body, které vám u nás zajistí slevy a benefity nejen pro novomanžele.

Do vyhledávání snadno přidáte filtr dle počtu plánových svatebních hostů, zda si přejete svatební místo se stravováním a ubytováním pro vás a svatební hosty, s požadovanou kapacitou sálu, parkovacích míst a cenové kategorie.

Svatební místa v Jižních Čechách a okolí můžete vybírat také přes celou řadu štítků a vybrat si tak třeba svatební místo s krásným výhledem, bazénem, nebo třeba takové, které povolí vstup pro vašeho pejska. Jihočeská svatební místa můžete přímo oslovit, poptat o nabídku a dohodnout se s nimi přímo z pohodlí svého domova, nebo si je můžete označit jako oblíbená a průběžně se k nim vracet. Zajímá vás svatba na statku, na zámku, na hradě, v hotelu, na lodi, farmě, ve stodole, vinném sklípku, vinohradě, vile, ranči, klášteře nebo jiném netradičním místě či stylu jakým je nyní oblíbený industriální styl svatby?

Snadno vám k tomu pomůže vyhledávání pomocí štítků. Pro naše nevěsty a ženichy máme připraven věrnostní klub a speciální dohody s jednotlivými dodavateli svatebních míst a služeb z celých Jižních Čech. Získáte tak nejen nejlepší cenu, ale také speciální slevy a benefity pro novomanžele nejen pro svou svatbu a svatební oslavu, ale i pro svatební cestu, oslavu výročí svatby, narozenin apod.

Přes cenovou kategorii každého místa si můžete snadno udělat představu o tom, jaká je cena svatebního místa. Naše služby jsou pro vás zcela zdarma a od svatebního místa získate vždy nejlepší možnou cenu. Kromě svatebních míst v ČR jsou čím dál oblíbenější je také svatba v zahraničí , zde vám doporučujeme nabídku specialisty na svatby v zahraničí agentury YachtWedding.

No a ke každé svatbě patří svatební cesta a pak radostná výročí svatby Akce a bonusy Mapa Nabídněte mi. Přihlášení Registrace.

Místa pro svatbu a svatební hostinu v Jižních Čechách |

Místa pro svatbu v Jižních Čechách kde nejlépe uspořádat svatbu a svatební hostinu v Jižních Čechách a okolí - nehledejte, nacházejte. Co plánujete? Zdarma a napřímo, nejlepší ceny bez provizí. Nabídky ověřené ostatními uživateli.

S námi šetříte čas a peníze. Penzion a restaurace Dvorce Třeboň Třeboň. Penzion U sv. Jana - Kraselovský Dvůr Kraselov. Uzavřený rodinný historický objekt vhodný pro svatby, oslavy, konference nebo…. Wellness Hotel Diamant Hluboká nad Vltavou. Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory - pravý jihočeský statek uprostřed….

Půjčovny svatebních oděvů Moravský Krumlov •

Spojení Lipna i Šumavy. Génius loci propojen s historií, přírodou. Chalupa Budinka Mojné. Nově zrekonstruovaná chaloupka v malebné vesnici Černice v Jihočeském kraji. Residence Tvrz Skočice Skočice. Kvítkův Dvůr Český Krumlov. Dvůr Čihovice Týn nad Vltavou. Svatba Na Kopci Kunžak. Přírodní zahrada Anastazie Rudolfov.

Hotel Nežárka Novosedly nad Nežárkou. Fähnrichův Mlýn - penzion Stráž nad Nežárkou. Hotel Hojná Voda Nové Hrady.

JSEM Z BUDĚJOVIC - Svatební agentura Amelie

Penzion Mezilesí Čížkrajice. Zevlův mlýn Nové Hrady. Residence Terčino údolí Nové Hrady. Tereziiny Lázničky Nové Hrady. Apartmány Červený Dvůr Chvalšiny.

Relax Hotel Pelikán Hluboká nad Vltavou. Pension Mlýn Na Prádle Bechyně.

SVATBA V ČESKÉM KRUMLOVĚ - PDF Stažení zdarma

Blažkův Statek Skrýchov u Malšic. Pivovar Kněžínek Dvory. Penzion U Lejtnarů Bednáreček. Statek Štěpánovice Štěpánovice. Penzion Mlýn Zahrádky. Statek Kloubek Mirkovice. Grunt Lovětín Jarošov nad Nežárkou.

Svatby - organizace, zajištění -

Hotel Relax Černá v Pošumaví. Hotel Frankův Dvůr Jindřichův Hradec. Hotel Svachův Dvůr Mirkovice. Mlýn Zlatá koruna Zlatá Koruna. Penzion Blata Sedlec. Šindlovská krčma Litvínovice. Penzion U Černého čápa Dolní Žďár. Malíkovský dvůr Horní Pěna. Hotýlek mlýn Maděrovka Sepekov. Kemp U Kučerů Zlatá Koruna.

Martinský mlýn Trhové Sviny. Pension Regina Větřní. Romantik hotel Eleonora Tábor. Nabízíme pronájem malovaného sálu a s ním souvisejících prostor ke svatebním obřadům. S využitím cateringových služeb zde můžete pořádat i svatební hostiny.

svatební agentura cena Český Krumlov

Kapacita sálu je 60 osob. Přestože je Kvítkův Dvůr vzdálen jen m od Zámecké zahrady a maximálně 2km od historického centra města, je dobře izolován od turistického ruchu a poskytuje naprostou svobodu v jeho užívání a pořádání doprovodných programů. Areál dvora spolu se Zámeckou zahradou nabízí krásné kulisy nejen pro svatební fotografie. Kvítkův Dvůr má také dostatek parkovacích míst pro všechny návštěvníky svatební hosty.

Více infomrací naleznete na webu: www. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Kvítkův Dvůr. Profil Recenze 0 prev next. Oblíbené prev next. Adresa svatebního místa. Kontaktní formulář na majitele objektu. Volné termíny. Můžeme vám zařídit Co si můžete zařídit sami. Prostor pro stany, Odvoz svat. Počet svatebčanů Ubytovací kapacita. Statky Ranč Stodoly. Jezírko Obřad uvnitř Obřad venku Svatba na statku Venkovní posezení.

Půjčovny oděvů, šatů – Jihočeský kraj |

Období provozu Obřad a hostina. Obřad a hostina. Zatím zde nejsou žádné komentáře. Přidat recenzi. Napsat komentář · Zrušit odpověď na komentář Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše zpráva. Uložit mé jméno a email v tomto prohlížeči pro další komentáře. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu.

Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce. Funkce Funkce Vždy aktivní Technické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.

Technické uložení nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nejsou požadovány odběratelem nebo uživatelem. Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely. Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely.

Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.

Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely. Spravovat možnosti Spravovat služby Spravovat dodavatele Přečtěte si více o těchto účelech. Přijmout Odmítnout Preference Uložit preference Preference. Spravovat souhlas.

0 / 5