Mariana, 23

Číslo profilu 1147114
Datum registrace 02.02.2023
Aktualizován 03/23/2023
Jméno Mariana
Země Czech Republic
Město Litomyšl
Orientace Lesbičky
Věk 23
Znamení zvěrokruhu Kozoroh
Výška 177 cm
Váha 45 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Zelená
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Nederland Keňa Vietnam Mexiko Dominikánská republika

Speed dating po čtyřicítce | Speed dating Praha (rychlé rande) | Seznamovací večer Žwakovi

Tuto zprávu poskytl uživatel Mariana Litomyšl 03/24/2023 08:18:03

Úterní termín rychlého rande byl připraven pro věkovou skupinu do 53 let. Na seznamovací večer se přihlásili zájemci o seznámení od 44 od 53 let. Na grafu níže si můžete prohlédnout věk účastníků. Lidé dopředu netušili, s kým se na večeru potkají, proto se někdy této akci říká rande naslepo.

Seznamka naLovu - Mapa stránek

Večer začal v 19 hodin a konal se nedaleko Karlova mostu v centru Prahy v restauraci Bridge. Již kolem půl sedmé se začali scházet první účastníci, kteří od moderátora na místě dostali dva papíry, jeden na poznámky, druhý na zaznamenání těch, se kterými si přáli po skončení večera vyměnit kontakt.

Poté co byli všichni usazeni ke stolkům, moderátor Jakub vysvětlil průběh večera a začalo samotné seznamování. Každý muž měl 5 minut na to pohovořit si s dámou, poté zazněl cinkot zvonku a pánové se přesunuli k dalšímu stolku. Večer měl celkem 13 kol po 5 minutách. Seznamovací večer není jen pro Pražany, tentokrát dorazili lidé také ze Středočeského kraje, Kladno, Říčany, někdo přijel i ze vzdálenějších míst, třeba od Písku.

seznamka pro vysokoškoláky Říčany

Na tento termín se přihlásilo 13 párů, nakonec dva pánové nedorazili, takže se účastnilo 13 žen a 11 mužů. Kontakt si vyměnilo 18 lidí z celkem Přejeme, aby vám vyměněné kontakty přinesly štěstí! A vy, kteří jste nikoho vhodného na tomto speed datingu nenašli, jste zváni na některou z dalších akcí.

Chybové hlášení

Další večery této věkové skupiny se uskuteční opět na Novotného lávce nebo na Vinohradech v restauraci Silesia. Na večer se můžete přihlásit na našem webu: www. Seznamka v Praze Blog Reporty z našich seznamovacích akcí 9. Speed dating po čtyřicítce. Speed dating po čtyřicítce Reporty z našich seznamovacích akcí.

Na speed dating dorazilo 24 mužů a žen. Atmosféra byla skvělá. Kdo na akci dorazil? Jak Seznamovací večer dopadl a kolik lidí se seznámilo? Přejeme hodně štěstí ve vztazích Jakub a Martina Žwakovi Seznamovací večer. Žluté lázně. Posezení pod lipami ve Žlutých lázních Seznamovací večery už dávno nejsou záležitostí pouze komorní. Komorní v tom smyslu, že někomu vyhovuje klid a prostředí restaurace či kavárny, jiný se v takovém prostředí může cítit stísněně.

Právě proto organizujeme i venkovní seznamovací procházky, anebo večery organizované venku pod modrou oblohou bez procházky.

cailin-grian: osobní informace |

Přesně takový byl i náš večer ve Žlutých lázních. Hezkému prostředí dodala punc i naše milá moderátorka Anička. Zajímá vás, jak takové večery probíhají a jaké mají výhody? Sledujte naše sociální sítě, kde se dozvíte více. Romantická procházka na Vyšehradě Poslední týdny se opravdu ozývalo jaro v celé své kráse. Krásné počasí nás přimělo přemýšlet nad tím, jak zpestřit seznamovací večer a tak jsme uspořádali seznamovací procházku na krásném pražském Vyšehradě.

Nenásilný způsob seznámení - Zajděte si na seznamovací procházku Každý už slyšel, že Petřín je jedním z nejhezcích parků v Praze, ale už jste tam měli rande?

Jak dopadla seznamovací procházka na Petříně Doba, kdy jsme museli dlouhé měsíce sedět doma je snad na dobro pryč a doufáme, že se nikdy nevrátí.

seznamka pro vysokoškoláky Říčany

Venku už se mohou scházet menší skupinky, a tak jsme uspořádali seznamovací procházku. Měla veliký úspěch! Rubrika Vše Reporty z našich seznamovacích akcí Rady a tipy na seznámení Napsali o nás Láska a vztahy. Aktuality O nás, o našem týmu. Přihlásit se Zaregistrovat. Do oblíbených. Najdi si partnera, nebo kámoše [ Zaregistrovat ] [ Přihlásit se ]. Vážné vztahy Ona hledá jeho On hledá ji Lesbička hledá ji Gay hledá jeho Věřící holka hledá kluka Věřící kluk hledá holku Flirt Přátelské vztahy Holka si chce dopisovat Kluk si chce dopisovat Holka hledá kamarádku Kluk hledá kamaráda Vyberte sekci Vážné vztahy Karlos , 39 Opava.

No coment!

Muž ze seznamky ženu připravil o byt, tvrdí policie a hledá další oběti -

Karlos Opava Aby jsi mohl poslat zprávu musíš být přihlášen a. Toni , 32 České Budějovice Toni České Budějovice Michal , 35 Praha. Jsem vysoký, štíhlý, vystudovaný vysokoškolák. Budu s Michal Praha Lubos , 38 Říčany. Foto inkognito :. Lubos Říčany Marek , 26 České Budějovice Napiš a dozvíš se víc :. Marek České Budějovice Matěj , 21 Aš.

Jsem členem sportovního klubu,hodně rád čtu,vymyslím básničky a citáty. Matěj Aš Audi , 23 Hulín. Jsem jakej jsem. Audi Hulín Petr , 32 Praha. Zeptejte se -.

Nesnášejí děti na základce šutrologii? V Muzeu Říčany se naučí ji milovat -

Petr Praha Stránky PeopleLovePeople používají soubory cookie. Další informace. Vážné vztahy. Ona hledá jeho.

Seznamka | Flirt - strana -

On hledá ji. Lesbička hledá ji. Gay hledá jeho. Věřící holka hledá kluka. Věřící kluk hledá holku. Přátelské vztahy.

Holka si chce dopisovat. Kluk si chce dopisovat. Holka hledá kamarádku. Kluk hledá kamaráda.

0 / 5