Elen, 30

Číslo profilu 7687632
Datum registrace 04.02.2023
Aktualizován 03/27/2023
Jméno Elen
Země Czech Republic
Město Hradec Králové
Orientace Lesbičky
Věk 30
Znamení zvěrokruhu Blíženci
Výška 184 cm
Váha 65 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Líska
Kouření Ano
Alkohol Ano
Oblíbené země Spojené státy Švýcarsko Griekenland Malediven Česko Mexiko

- TradiÄŤnĂ­ seznamka v ÄŚR, jiĹľ 20 let

Tuto zprávu poskytl uživatel Elen Hradec Králové 03/28/2023 08:32:03

Když mi před pár lety vyprávěla moje velmi dobrá kamarádka, o níž jsem si myslela, že stojí vždy nohama na zemi, že si už tři měsíce dopisuje s americkým vojákem, který je kdesi na kábulské misi a potřebuje od ní asi dvě stě tisíc korun, aby mohl jednotku opustit a přiletět za ní, zablikala mi v hlavě kontrolka.

Hned jsem nastartovala akci, abych velmi rychle zjistila, že žádný takový voják neexistuje a neexistoval. Navíc americká armáda v té době v Kábulu už dávno nebyla. Přesvědčit ovšem kamarádku, že jde o podvod, nebylo vůbec snadné. Odmítala růžové brýle sundat. Díky bohu mu žádné peníze neposlala a nakonec se smířila s faktem, že naletěla. Další ženy ale podlehly a peníze svým miláčkům, kdesi za horami, posílaly a posílají o sto šest.

A nemusí jít jen o americké vysloužilé vojáky, ropné inženýry pracující na lodi v Turecku, vdovce s nemocnými syny, ale třeba i reálné české učitele. Jeden takový před pár lety pod různými záminkami nemoc, úmrtí blízké osoby, dopravní nehoda… žádal desítky žen o finanční pomoc. Za pět let jich dokázal přesvědčit téměř čtyřicet.

Okradl je o desítky milionů a jen tak bokem se sedmi z nich zplodil potomky. Podobných případů řeší policisté ročně desítky a jsou jako přes kopírák. Podvodníci ukrytí za anonymitu internetu sázejí na osvědčené smyšlené legendy, kterým ženy uvěří.

Jeden případ řešili nedávno v Českých Budějovicích a téměř neuvěřitelné je, že poškozená žena skočila na lep dokonce dvěma falešným profilům. Jednomu podvodníkovi poslala dva miliony korun, současně si dopisovala s jiným mužem, kterému poslala podobnou sumu. Celkem přišla o více než čtyři miliony korun a hromadu iluzí. Jak říká kapitán Jakub Vinčálek z Policie ČR, většinou se hezky poslouchá, když o vás někdo projeví zájem a není pak těžké uvěřit všemu, co podvodník říká.

Právě důvěra je podle kapitána Vinčálka společným jmenovatelem všech těchto případů. Oběťmi internetových podvodů ale nejsou jen ženy. Vzhledem k tomu, že pachateli jsou často nejen jednotlivci, ale i organizované skupiny, je obtížné finanční obnosy dostat zpět. Někdo, s kým jste se nedávno seznámili online, vám začne vyznávat silné city a požádá vás o soukromý chat. Zprávy jsou často psané chybně a jsou nekonkrétní.

seznamka přes facebook České Budějovice

Online profil pisatele neodpovídá tomu, co vám o sobě tvrdí. Může vás požádat o zaslání vašich intimních fotek nebo videa. Nejdřív si získá vaši důvěru a pak vás z různých naléhavých důvodů požádá o peníze, dárky nebo údaje k vašemu bankovnímu účtu. Když peníze nepošlete, může se vás pokusit vydírat. Když je pošlete, bude žádat o další. Klepete si na čelo a říkáte si, co to asi musí být za osobu, která dokáže neznámému muži kamsi do daleka poslat všechny svoje úspory? Mně by se tohle nikdy, ale nikdy nemohlo stát!

Opravdu ne? Kdysi dávno, před dvaceti lety, když jsem se po rozvodu opět nadechovala a hledala nový vztah, využila jsem online seznamku, protože s malými dětmi to jinak nešlo. Z asi padesáti potenciálních partnerů vypadala minimálně půlka naprosto věrohodně. S jedním z nich jsem si asi dva měsíce psala a naše vzájemná komunikace byla úžasná. V jeho mailech jsem byla nádherná, okouzlující, prostě jedinečná.

Psali jsme si o všem možném, o budoucnosti, o dalších dětech, o kultuře, přírodě.

Seznamovací funkce Facebook Dating je tu! Co vás čeká?

Měla jsem pocit, že se vznáším. Ovšem ke skutečné schůzce nakonec nedošlo. Když jsem navrhla, že bychom se měli konečně vidět, zmizel jako pára nad hrncem. Moje číslo si zablokoval, mailovou adresu si zrušil. Trvalo chvilku, než jsem se oklepala ze zklamání a poblouznění, ale na seznamky jsem nezanevřela.

Za nějakou dobu jsem díky nim poznala svého současného muže a brzo oslavíme dvacítku společného života. A jak je to s tou blbostí a důvěřivostí? Někdo říká, že důvěřivost je nám vrozená, ale psycholožka Magdalena Dostálová tvrdí, že jde spíše o naučenou vlastnost. Tipy a doporučení jak hledat partnera nebo partnerku na seznamce Štěstí. Hledání partnera online je snadné, určitě to také zvládnete. Na chytrém mobilním telefonu nebo tabletu můžete prohlížet seznamku ve vašem prohlížeči nebo si nainstalovat aplikaci pro Android.

Facebook přihlášení - seznamka

Přečtěte si zdarma knihu autorky Valerie Freiové "Štěstí. Tabule Přepsat. Hanis Hledá se slečna Clárková, aby zachránila jeden život jednoho blázna Mej Zajdeme na rande? Jsi tu? Počasí nic moc Milenecký vztah a vše krásné s respektem k tvému soukromí?

Facebook pustil vlastní seznamku už i do Česka -

Najdu Tě??? Listopadak Slušný bezdětný chlap, hledá ženu stejných vlastností Bertik81 Hledas vic nez jen kluka na sex a psani rad te poznam. Kertex Jsi tu někde? Luckyman71 Slečny, dámy, ženy Netlačte se, beztak se dostane jen na jednu z Vás. Přihlásit se. Muži Ženy Inzeráty Fotoseznamka Kdo je nový? Právě online Lidé Kdo je nový? Hodnocení profilů Tabule Příběhy Štěstí.

Inzeráty Fotoseznamka Kdo je nový? Seznamuje se lidí Ženy Muži Právě online 1. Noví za týden 1. Seznamka Ženy Muži Ahoj, rád bych se seznámil s nějakou fajn slečnou : Pobývám střídavě mezi ČR a Německem, domů se často vracím. Honzk34 38 Trutnov. Ahoj, hledám moudrého, charismatického muže, který by rád vytvořil pohodový dlouhodobý nejlépe nastálo : vztah, ve kterém nechybí vzájemný respekt, láska a třeba i milé jiskření.

Nebuďte na Vánoce sami. Seznamte se online! | ELITE Date

Měl bys být vzdělaný, finančně dobře zajištěný a alespoň trochu mít rád pohyb. Co hledám, také nabízím, myslím, že vyváženost je ve vztahu důležitá. Tak se pojď radostně toulat životem a ochutnávat to krásné, co přináš. NICK9 59 Praha - město. Hezký den či večer. Rád poznám příjemnou ženu, aby nám spolu bylo hezky.

Vždy odpovím na vzkaz Chápu, že některá žena může mít nepříjemný pocit napsat jako první, ale hlavni je přece se seznámit a když. Dontworrybehappy 50 Praha - město. Ivana99 50 Blansko. Ahoj, můj neznámý. Jestli toužíš po ženě, která Tě bude vroucně milovat a na oplátku Ty jí, tak jsi tu správně.

Vím, že sex je mezi partnery důležitý a dávám mu taky důraz, ale stejně důležitá je důvěra, upřímnost, vztah bez lží, přetvářek a taky společné zájmy - výlety, kultura, sport.

Těším se, že nežiješ minulostí, že se nevracíš k tomu, co bylo, ale hledíš do budoucnosti se mnou. Tak pokud Ti. Slunce 58 Karviná. Jsem obyčejná, upřímná a veselá 45 léta žena z Prahy. Která hledám z České republiky pohodového a klidného může, kamaráda, po lepším seznámení i partnera. Partner nesmí pocházet z zahraničí kvůli jazykové bariéře, já totiž neumím žádný cizí jazyk.

Lucy 45 Okolí Prahy. Nenitojentak 53 Olomoucký kraj. Ahoj, hledám normalniho a pohodoveho muže se kterým si budeme vzájemnou oporou. KaThy 41 Ústecký kraj. Jarek45 45 Prostějov. Johana 60 Praha - město. Zahradnik77 45 Příbram. Ahoj, hledám milého chlapa, který by byl opravdu chlap, abych se s ním mohla cítit jako ženská. Neumím se moc chválit, ale snad jsem milá a chytrá holka do nepohody. Největší problém je ale to, že vypadám jako Venuše.

Bohužel jako ta Věstonická. Katerina33 35 Olomouc.

seznamka přes facebook České Budějovice

Život přeci ještě nekončí, tak vstříc novým zážitkům, poznánim i zítřkům Štěstí je když tě smíchem a orgasmem obdaruje stejná osoba.. Dnes nemáme čas, zítra nebudeme mít sílu a pozítří tu možná nebudeme. Neodkládejme nic a žijme skutečně nyní. Milen 48 Karlovarský kraj. Milá, aktivní, hodná a komunikativní slečna?

Když budeš mít smysl pro humor, slabost pro dobré jídlo, společné procházky, cestování, přírodu, ale také občasné válení u Netflixu, nevadí ti vyměnit šaty za tepláky či práce na zahradě, jsi ta pravá a rád tě poznám ;. Hledám parťáka do života, na cestování, turistiku, na kolo, lyže, kino, divadlo a sdílení společných chvil.

Život je fajn , ale ve dvou je hezčí. Jen vážně, a prosím foto, bez fotky nereaguji. Rosnicka64 58 Hradec Králové. MaserDoDomucz 51 Mělník. Piš pouze tehdy , pokud skutečně víš co chceš a koho hledaš Nepiš mi jaká jsem dle fotek , protože to jsou jen obrázky a na nich chce většina z nás vypadat dobře.

0 / 5