Jelena, 38

Číslo profilu 6607812
Datum registrace 07.02.2023
Aktualizován 03/27/2023
Jméno Jelena
Země Czech Republic
Město Klášterec nad Ohří
Orientace Lesbičky
Věk 38
Znamení zvěrokruhu Štír
Výška 184 cm
Váha 79 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Hnědý
Kouření Ano
Alkohol Ne
Oblíbené země Thajsko Maledivy

Zažít Nový Jičín jinak - Zažít město jinak

Tuto zprávu poskytl uživatel Jelena Klášterec nad Ohří 03/28/2023 10:45:03

Milí návštěvníci, Zdálo se letos, že z několika důvodů nebudeme připravovat žádnou akci. Mnoho se však změnilo a něco jsme pro vás a vaše děti přece jen připravili.

Zahraniční vztahy – Nový Jičín – Město Klobouků

Tak si vyberte a přijďte. V sobotu 2. Děti si mohou zasoutěžit a vyzkoušet svou šikovnost o drobné ceny Vstupné se na toto zábavné odpoledne neplatí, pokud se vám budou vystoupení líbit, rádi odměníte účinkující sami. V pátek 8.

Seznamka NovĂ˝ JiÄŤĂ­n -

Přátelé z hvězdárny ve Valašském Meziříčí vám budou nejdříve u projektoru a obrázků na plátně poutavě vyprávět o hvězdné obloze. Jakmile se náležitě setmí, můžete se těšit na pozorování planet a hvězd hvězdářskými dalekohledy a to přímo z hradního nádvoří.

Dalekohledy budou pravděpodobně dva, aby se návštěvníci mohli v klidu vystřídat a pohled na planetu si náležitě užít. Vstupné: dospělá osoba 50,-Kč, děti Kč. V sobotu Ani na tuto akci se neplatí žádné vstupné. Určitě účinkující rádi odměníte sami.

Od do 20 hodin se děti mohou na hradním nádvoří se strašidly seznámit, aby se jich následně na prohlídce hradu nebály a od 20 hodin začne samotná prohlídka hradu za přítomnosti strašidel a pana purkrabího. Můžete se těšit na bílou paní, čerty, čarodějnice a další strašidla. Členové klubu KK vám mimo jeho písní budou i poutavě vyprávět o jeho dětství, rodině a vztahu k městu Nový Jičín a nakonec, až se setmí, dojde i na promítání unikátních fotek a videí ze života Karla Kryla a jeho rodiny a to přímo na zeď hradní věže.

Na tuto akci se neplatí vstupné, pokud se Vám bude líbit, zcela určitě rádi vhodíte dobrovolný příspěvek do připravené kasičky. Jeho hudba uzdravuje a inspiruje.

jak se seznámit ve 30 Nový Jičín

Hraje na koncertech, dělá muzikoterapie, skládá hudbu k divadelním představením, tanečním inscenacím, ilustracím a filmům. V případě špatného počasí se pokusíme s MAOKem vyhledat a oznámit jiný, náhradní termín. Tento by byl oznámen na www.

ZŠ speciální a MŠ speciální, Nový Jičín / O nás / Charakteristika školy

V pátek Vstupné: dospělá osoba 50,-Kč, děti 50,-Kč. Na tuto akci se neplatí žádné vstupné. Od do hodin se děti mohou na hradním nádvoří se strašidly seznámit, aby se jich následně na prohlídce hradu nebály a od začne samotná prohlídka hradu za přítomnosti strašidel.

Těšte se na bílou paní, čerty, čarodějnice a další strašidla.

Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje - aktuality

Tak přijď na hrad a zažiješ bezva večer. Dáme si pivo, zahrajeme, zazpíváme, zabubnujeme, upečeme něco na ohni a bude nám fajn. Vstupné neplatíš, když se Ti bude líbit, můžeš přispět do kasičky. Informace budou doplňovány aktuálně na www.

Děkujeme za pochopení. Aktuální informace o konkrétním programu, včetně ceny vstupného atd.

Programy pro školy :: Středisko výchovné péče Nový Jičín

Webkamera sledující dění na hradním nádvoří. Vstupné: dospělá osoba 50,-Kč, děti Kč V sobotu Vstupné: dospělá osoba 50,-Kč, děti 50,-Kč V sobotu Vláda představila souhrnný balíček opatření, který nese název Deštník proti drahotě.

Reaguje tím na rostoucí ceny potravin, energií a dalších produktů. Součástí opatření jsou úlevy a podpora pro občany i podnikatele. Vláda na specializovaném webu shrnula kdo a jakým způsobem má nárok na státní podporu.

jak se seznámit ve 30 Nový Jičín

Přijměte prosím naše srdečné pozvání na listopadové setkání klubu "Čaj o páté" ve středu Bieblova 3, Ostrava. V tomto podzimním čase si zpříjemníme společně strávený čas výrobou růže z javorového listí. Pomůcky k výrobě budou pro vás přichystány, s sebou si vezměte sáček na výrobek a dobrou náladu.

Těšíme se na Vaši návštěvu a shledání!

kulturní program sezony |

Více informací naleznete v přiložené pozvánce. S platností od měsíce října dochází k úpravě našich návštěvních hodin a to u Poradny pro osoby se zdravotním postižením.

Naše organizace na této akci nemohla chybět. Dne Také naše organizace zde bude mít své zastoupení. Těšíme se na Vás. Právě vyšlo třetí číslo našeho zpravodaje v tomto roce. Prohlédnout si ho můžete zde! Počátkem měsíce října, přesněji 3. Také naše organizace se připojuje k této celorepublikové akci a vy tak máte jedinečnou příležitost nahlédnout "pod pokličku" naší organizace. O jejich termínech Vás budeme informovat.

Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje pořádá v rámci XIV. Srdečně zveme klienty a jejich rodinné příslušníky k návštěvě našeho pracoviště. K dispozici Vám budou sociální pracovníci jednotlivých služeb, kteří Vás rádi seznámí jak s provozem a zázemím služeb, tak zodpoví případné dotazy.

Více informací v přiloženém letáku. Přijměte prosím naše srdečné pozvání na zářijové setkání klubu "Čaj o páté" v úterý V tomto předpodzimním čase si zpříjemníme společně strávený čas výrobou poháru z PET láhve. Srdečně Vás zveme na Letošní jubilejní ročník je zařazen k akcím v rámci předsednictví České republiky v Radě Evropské unie a jeho hlavním partnerem je Evropská síť proti chudobě a sociálnímu vyloučení v ČR.

V úterý 4. Téhož dne večer bude předáno prestižní ocenění Křišťálový kamínek. Slavnostní večer se uskuteční ve společenském sále Starých koupelen v Dolní oblasti Vítkovic. Na následující den, tedy na středu 5.

Oba panely jsou zaměřeny zejména na cílovou skupinu osob s duševním onemocněním. První z nich se bude konat v zasedacím v sále Zastupitelstva Moravskoslezského kraje a druhý na Katedře zdravotně-sociálních studií, Fakultě sociálních studií Ostravské univerzity. S případnými dotazy neváhejte kontaktovat Lenku Sobkovou, u které si můžete objednat i vstupenky na slavnostní večer Křišťálový kamínek, tel. Centrum psychologické pomoci, p. Chcete se dozvědět více o naší organizaci?

Co se dělo na našich detašovaných pracovištích v loňském roce? To a mnohem více se dočtete v naší výroční zprávě.

Výroční zprávu si můžete přečíst zde! Po dvouleté pauze se opět konala tradiční akce Lidé Lidem. Na jednom místě jste tak měli příležitost potkat zástupce sociálních služeb a navazujících aktivit.

K dispozici bylo také naše bezbariérové vozidlo. Na jednom místě jste tak měli jedinečnou příležitost potkat zástupce sociálních služeb, změřit si tlak či prohlédnout naše bezbariérové vozidlo.

0 / 5