Jessica, 49

Číslo profilu 3336656
Datum registrace 06.02.2023
Aktualizován 03/28/2023
Jméno Jessica
Země Czech Republic
Město Žatec
Orientace Bisexuální
Věk 49
Znamení zvěrokruhu Blíženci
Výška 150 cm
Váha 61 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Černá
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Spojené státy Nizozemsko Kapverdské ostrovy

Lidé - seznamka

Tuto zprávu poskytl uživatel Jessica Žatec 03/29/2023 12:22:03

Ostravské Minikino Kavárna patří jednou měsíčně seniorům. Pod záštitou starosty obvodu Moravská Ostrava a Přívoz Petra Veselky tady probíhá Filmová seznamka určená právě dříve narozeným. Váš prohlížeč nepodporuje HTML5 video. Zde je odkaz na video. V pátek Vstupenky jsou k mání online, nebo přímo na místě. Domov pro seniory Korýtko čeká komplexní rekonstrukce. Klienti se proto budou muset na dva roky přestěhovat jinam.

Po dokončení přestavby se Poruba hostila Mezinárodní hry seniorů.

Pracují od 7 h -? - Frýdek-Místek

Tato tradiční akce, která probíhá už roky, je putovní. Každý rok ji tak hostí jiná země. Letos do P Karvinští senioři se sešli na Lodičkách, aby se společně pobavili na Letní slavnosti. Taneční zábavu pro ně připravil sociální odbor jen pár Ministr vnitra Vít Rakušan vyhlásil dva nové termíny voleb ve dvou obcích Moravskoslezského kraje. Lidé v Bílčicích na Bruntálsku a v Hrčavě Vánoce se rychle blíží a v Ostravě začnou už v sobotu, kdy bude na Masarykově náměstí rozsvícen vánoční strom.

Ten je letos opět živý a byl Karviná hostila nejlepší hendikepované tenisty z celého světa v rámci mezinárodního halového turnaje Karviná Indoor Diváci mohli sledo Domy, které jsou vybydlené a mají zastaralé vytápění, se rozhodla společnost Heimstaden v Havířově zbourat.

Následně bude vlastník domů jedn Ostrava zažila v úterý svátek hokeje. Druhé Vítkovice přivítaly v Ostravě lídra extraligy Pardubice a oba týmy předvedly výkon, který jejich V Karviné už stojí tři vánoční stromy. I letos budou zkrášlovat Masarykovo náměstí, prostranství u kostela svatého Marka a u kina Centrum. Odbor dopravy novojičínské radnice je malou obrazovou galerií.

Na chodbách a v kancelářích jsou vystavena díla studentů střední školy Educa Nejrůznější pověsti z Těšínska byly motivem soutěže pro školáky o Jablunkovský džbánek. Menší děti příběhy ztvárnily výtvarně a ty starší fo Zima teprve začíná a záchranáři už hlásí první dva případy otravy smrtelně nebezpečným oxidem uhelnatým.

V obou případech jedovatý plyn unik Mírně zvýšené hodnoty škodlivin, především prachových částic, zaznamenaly v úterý večer monitorovací stanice v některých lokalitách Moravsko S nečekaně zákeřným atakem se setkali popeláři z Havířova, Celý článek. Lipová alej na Uhlířský vrch je mezi nominovanými na titul Zdravotníci společně s horskými záchranáři zasahovali v sob LP Okno - Trans s.

Mallne Style s. Mimořádná zpráva:. Je to Filmová seznamka, to znamená, že senioři chodí do Minikino Kavárny, podívají se na film, o kterém pak následně u drobného občerstvení diskutují.

Najděte lásku svého života a nechte si bezplatnými seznamkami vysát účet -

To jsou strašně vzdělaní lidé. Byl jsem překvapený, co všechno vědí o umění, historii filmu, kultuře a podobně. Takže ty debaty, které jsme původně plánovali, že po filmu, když s nimi sedíme a povídáme si, se někdy protáhnou z hodiny až na dvě až 3 hodiny. Nahlásit chybu. Chyba byla úspěšně nahlášena. Popis chyby:. V případě zájmu o odpověď, prosím zanechte na sebe email v textu zprávy.

K tématu. Domov pro seniory Korýtko čeká rekonstrukce. Důchodci se budou muset na 2 roky odstěhovat Ostrava , Tomáš Kořistka. Senioři si na Lodičkách užili Letní slavnost, taneční zábavu pro ně připravil sociální odbor Karviná , Monika Danková. Opakované komunální volby.

fungují internetové seznamky Frýdek-Místek

Ostravské Vánoce začnou už v sobotu. Vítězná série hokejistů Vítkovic skončila. Karviná rozsvítí svůj vánoční strom. S první adventní nedělí startuje také tradiční jarmark Karviná , Monika Danková. Záchranáři zasahovali u dvou otrav jedovatým plynem.

- Moravskoslezský kraj

Agresivní muž kvůli smrti dívky v kontejneru vyhrožoval popelářům a nastříkal jim do očí sprej S nečekaně zákeřným atakem se setkali popeláři z Havířova, Bylo zahájeno hlasování o titul Alej roku, mezi nominovanými je i bruntálská lipová alej na Uhlířský vrch Lipová alej na Uhlířský vrch je mezi nominovanými na titul Nejnovější zprávy Ostravsko.

Dnes , Včera , Nabídka práce Ostravsko. Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel. Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech. Klempíři kromě stavebních. Dnešní premiéry hod.

Chybové hlášení

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání. Frýdek-Místek — frýdeckomístečtí policisté nyní rozplétají spletenec podvodů, ke kterým neznámý pachatel užívá sociální sítě a internetové seznamky.

Od počátku letošního roku obvodní oddělení PČR ve Frýdku-Místku prošetřuje několik oznámení, týkajících se narušení občanského soužití a podvodů. K těm docházelo tak, že si neznámá osoba na sociální síti vytvořila profil, který byl takřka shodný s profilem určité osoby.

Zde podvodník záměrně zaměnil například jen malé či velké písmeno ve jméně, a jako profilovou fotku použil právě foto získané z profilu poškozeného. Ostatní uživatelé sociální sítě se tak mylně domnívali, že se jedná o osobu, kterou znají.

Z takto klamně vytvořené stránky pak oslovoval známé od člověka, za kterého se vydával.

přináší bezpečnější seznamování - eABM, Váš partner ve světě IT

Nejenže s těmito lidmi komunikoval, ale pod cizí identitou, tyto nic netušící klienty sítě také podváděl. Oslovil je jako jejich kamarád a požadoval zaslání jejich telefonního čísla. Toto údajně potřeboval například pro aktivaci svého zablokovaného emailu.

Nic netušící, v té chvíli již podvedení lidé číslo poslali. Brzy však poznali, že onu chybu udělali právě oni. Podvodník si tak lstivým způsobem, pomocí mobilního operátora a důvěřivých lidí, kteří mu zaslali kód, dobíjel kredit například pro online sportovní sázky.

Falešný kamarád je takto vždy připravil o několik tisíc korun. Aby nedocházelo k podobným případům podvodů, vyzýváme širokou veřejnost k obezřetnosti a k bezpečnému chováni na internetu a zejména pak na sociálních sítích. Chraňte si své osobní údaje, a co nejlépe si data zabezpečte proti zneužití!

fungují internetové seznamky Frýdek-Místek

0 / 5

Populární profily

spanking seznamka Znojmo

Zdena, 42

golf seznamka Ostrov

Jozefa, 25

jak se seznámit s ruskou Žatec

Malvína, 23

seznamka pro mladé Karlovy Vary

Johana, 25

hledam muze bruntal Prachatice

Naděžda, 48

telka rande online Kuřim

Jarmila, 22