Olivie, 22

Číslo profilu 2809804
Datum registrace 30.01.2023
Aktualizován 03/21/2023
Jméno Olivie
Země Czech Republic
Město Domažlice
Orientace Heterosexuální
Věk 22
Znamení zvěrokruhu Ryby
Výška 185 cm
Váha 72 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Hnědý
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Malta Švýcarsko Pacifik Itálie Norsko Lucembursko

Inzerce Činčila vlnatá / jihoamerická |

Tuto zprávu poskytl uživatel Olivie Domažlice 03/22/2023 04:11:03

Máte vypnutý JavaScript! Některé funkce webu nebudou pro Vás dostupné! Návod na zapnutí JavaScriptu ve Vašem prohlížeči naleznete zde. Prodám Činčilu vlnatou - Nabízím beige samičku a ebony samečka nar. Samička je akční, sameček klidnější. Odběr Vizovice, Zlín nebo mohu poslat Prodám Činčilu vlnatou - Nabízím k prodeji samečka činčily. Je starý 6 měsíců.

Výsledky vyhledávání: podněty, které - občanské sdružení

Maminka je mutace Homo beige a tatínek Medium tan. Sameček je zvyklý na běžný chod domácnosti. Odběr možný ihned. Prodám Činčilu vlnatou - Prodam mládata černých perel samičky narozené 4. Daruji Činčilu vlnatou - Prodám 1 samečka činčilky narozeného 8. Je hravý a zvídavý. Dostává každodenní péči a kvalitní krmení.

Na případné dotazy ráda odpovím. Prodám Činčilu vlnatou - Nabízím k prodeji samečka činčily vlnaté narozeného Prodám Činčilu vlnatou - Nabízíme k prodeji dvě mladé samičky činčily mutace Beige Hetero narozené Matka mutace White, otec Beige Hetero… k prodeji možno samostatně nebo společně, k odbě Prodám Činčilu vlnatou - K prodeji nabízím páreček činčil kvůli blízkému odjezdu do zahraničí.

Sameček béžový a samička šedá. Hledáme pro ně milující domov kde ví co potřebují. Činčilky prodáváme pouz Prodám Činčilu vlnatou - Prodám činčilího samečka white tan violet sc, nar.

Otevřít toto vydání - Jarmark

Je to ochočený mazlík, zvyklý na ruku, na děti, ale taky zvídavý neposeda. Nechá se krmit z ruky. Otec: Extra dark Běhá po pokoji, al Daruji Činčilu vlnatou - hledám nový domov pro samečka menšího vzrůstu - nevhodný do chovu, samečka předám s darovací smlouvou a balíčkem do začátku.

Koupím Činčilu vlnatou - Shanim mlade kluka okolo měsíců, Black pearl, nebo jiný černý. U nás doma na nej bude čekat druhy cincilak, velká klec a milující rodina. Prodám Činčilu vlnatou - Prodáme činčilku - samičku - narozenou 6. V případě dotazů pište, preferuji sms před tel Prodám Činčilu vlnatou - Prodám činčilku White Ebony s výpisem předků.

Matka- White Tan Narodila se Prodám Činčilu vlnatou - Pouze do dobrých rukou prodám činčilí mláďata - 2 samci. Zbarvení beige a white. K osobnímu odběru nejdříve ve 2 měsících věku.

Z domácího chovu, možní na mazlíčka, ale i do Prodám Činčilu vlnatou - Dobry den, prodám dvě činčily samička a sameček standard gray. Jsou narozené Jelikož to jsou sourozenci tak preferuji aby každý šel do Prodám Činčilu vlnatou - Nabízím klec na cincily x90x Prodám Činčilu vlnatou - Prodám vymazlenou samičku činčily.

Jihočeský kraj - rozkošná britská krátkosrstá koťata, prodám, na prodej

Má okolo tří měsíců. Je z kvalitního odchovu. Moc hodná, ráda se mazlí a zvídá. Zvyklá na každodenní mazlení a kvalitní krmení. Má krásnou a Prodám Činčilu vlnatou - Možno zaslat přepravcem zvířat. K odběru ihned. Volejte kdykoliv.

Pokud se nedovoláte,pište SMS. Prodám Činčilu vlnatou - Prodám činčily bílou samičku a šedého samce.

chceme ho kastrovat -

Samicka ,sameček Prodám Činčilu vlnatou - Prodám mláďata činčily stáří 3 měsíce, hodne zvyklé na deti. Daruji Činčilu vlnatou - Do dobrých rukou darujeme petimesíčního samečka.

seznamování činčil Prachatice

Prodám Činčilu vlnatou - Prodám činčilu samečka narozeného Prodám Činčilu vlnatou - Dobrý den, Prodáváme samce činčily narozeného 5. Možný odběr bude nejdříve 5. Barevná mutace je Ebo Prodám Činčilu vlnatou - Prodám mláďata činčily, dvě samičky stáří cca 3měsíce.

Prodám Činčilu vlnatou - Nabízíme k prodeji mláďata činčilek- chlapečka a holčičku. Narozené koncem července takže jsou již k odběru. Koupím Činčilu vlnatou - Koupím mládě činčily,. Cena ,-. Prodám Činčilu vlnatou - Prodám 4 samce nar. Jsou zvyklí na ruku, pouštění v bytě a mazlení. Cena je Kč za jednoho. Prodám Činčilu vlnatou - Sameček tmavý,samička bílá a bílo šedá. Prodám Činčilu vlnatou - 2 mladé samečky, možno samostatně nebo v páru bráškové , mutace White ebony AVC. Prodám Činčilu vlnatou - Chovatelská stanice Cute Furrballs nabízí k rezervaci,či odběru činčilky s pp v různých barevných mutacích Nebojte se nás kontaktovat : Chovatelský servis samozdřejmostí C Činčila velká není v našem vzorníku pro posuzování králíků zařazena do kategorie plemen velkých, jak by se mnozí chovatelé podle názvu domnívali, al Činčila vlnatá chinchilla lanigera je hlodavcem obývajícím jihoamerické Andy.

Tato zvířata byla dříve chována téměř výhradně kvůli své vysoce ceněné V dnešní uspěchané a přetechnizované době se nabízí chovatelství zvířat jako výborný způsob aktivní a smysluplné relaxace. Stále větší množství začína Zadavatel vložil inzerát jako nepřihlášený a není proto bohužel možné zobrazit jeho další inzeráty ani jeho uživatelský účet. Inzerce Diskuse Články. Okrasné ptactvo. Terarijní zvířata.

Drobní savci. Ovce, kozy. Skot, prasata. Exotičtí savci. Inzerce Diskuse. Zvířata z útulků. Farmářské produkty. Chovatelské potřeby. Burzy a výstavy. Nerozhoduje 5 10 20 30 40 50 60 70 80 90 km. Typ inzerátu. Prodám Prodám.

seznamování činčil Prachatice

Koupím Koupím. Daruji Daruji. Vyměním Vyměním. Jen s fotografií. Stáří inzerátu. Mendelova univerzita v Brně Agronomická fakulta Ústav chovu a šlechtění zvířat Možnosti využití různých druhů terapií ve venkovském cestovním ruchu Home Mendelova univerzita v Brně Agronomická fakulta Ústav chovu a šlechtění zvířat Možnosti využití různých druhů terapií ve venkovském cestovním ruchu. Author: Břetislav Svoboda. Recommend Documents. Mendelova univerzita v Brn. Lesnická a d eva ská fakulta.

Mendelova univerzita v Brně Agronomická fakulta Ústav chovu a šlechtění zvířat Využití staveb lidové architektury ve venkovském cestovním ruchu. Mendelova zemdlská a lesnická univerzita v Brn. Agronomick{ fakulta. Ústav agrosystémů a bioklimatologie.

Mendelova univerzita. Agronomická fakulta. Ústav chovu a šlechtění zvířat. Mendelova univerzita v Brn Agronomická fakulta Ústav chovu a lecht ní zví at. Zhodnocení chovu plemene Clun Forest v eské republice Diplomová práce.

Zamezení přístupu na server |

Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií. Potenciál cestovního ruchu dobrovolného svazku obcí Modré Hory. Mendelova univerzita v Brně Agronomická fakulta Ústav chovu a šlechtění zvířat Současná situace v chovu činčil v České republice. Your name. Close Send. Remember me Forgot password? Our partners will collect data and use cookies for ad personalization and measurement.

Learn how we and our ad partner Google, collect and use data.

0 / 5