Regína, 29

Číslo profilu 2513919
Datum registrace 01.02.2023
Aktualizován 03/27/2023
Jméno Regína
Země Czech Republic
Město Kuřim
Orientace Bisexuální
Věk 29
Znamení zvěrokruhu Střelec
Výška 171 cm
Váha 59 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Líska
Kouření Ano
Alkohol Ne
Oblíbené země Dominikánská republika Mexiko Senegal Maďarsko Nizozemsko

Nejlepší seznamky – TESTY & ZKUŠENOSTI + JAK vybrat

Tuto zprávu poskytl uživatel Regína Kuřim 03/28/2023 07:11:03

Moje relativně čerstvá zkušenost je seznamit. Jak říkám já, probrala jsem hnůj a našla zlato. Moje kamarádka se seznamovala na badoo. Já jich prolítala dost, seznámila jsem se přes ně s hodně chlapama, ale nikdy to nebylo ono.

Z mého okolí se seznamují holky nejvíc na Badoo nebo Štěstí. Momentálně se to stalo mojí mámě. Jednou to chtěla zkusit, omrknout kdo tam je a po dvou dnech se musela smazat, protože jeden labil ji sledoval i při cestě z práce atd včera jsme ho potkaly u nás u obchodu a pořád čuměl, pak přišel když jsem škočila pro pečivo, využil toho, že tam čeká s mým synem sama a řekl jí: Proč ses jako smazala??

Laskavě se vrať!! A když mě viděl tak rychle odešel. Jako myslím, že seznamku si už nikdy nezaloží.

seznamka elite Česko

A to si s ním ani nepsala, nic. Ještě jsem zapomněla dodat, že fotky nebyly jeho, ale někoho úplně cizího a že jí vyznal lásku asi před padesáti lidma. Řekla mu ať ji neobtěžuje, že nemá zájem a on začal vypisovat lidem z jejího okolí..

Já potkala svého přítele na štěstí. Já se se svým manželem seznámila na Badoo… Jsme spolu 3 a půl roku a čekáme miminko… Všude se dají najít sympataci i blbounové…a to jak na internetu tak i mimo něj. Já doporučuji elitedate, je sice placená, nevím jak dnes, ale před rokem a čtvrt mi i sami volali a ověřovali data z profilu po telefonu.

Byla jsem cca na 10 kafíčkách, vždy to byli slušní lidé, žádní úchyláci. Z toho posledního randete se nám pozítří narodí holčička. My se seznámili na jiskreni. Ja sem manzela potkala na jiskreni… 10 minut po registraci a to sem si rikala, ze nikdy na seznamce neskoncim… Ale hodne prace a z diskotek sem nikoho nechtela…. Já našla na lidé. Emoji provided free by EmojiOne. Snažení Těhotenství Miminko.

Jaké jsou dobré seznamky? Stránka: Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Napsat příspěvek. Velikost písma:. Příspěvek upraven Citovat Zmínit Nahlásit. Citovat Nahlásit. MartinKa36 píše: Nejlepsi seznamka je emimino. Proc by byl edarling fiktivni… dobry kamarad si tam nasel super holku a ted maji uz prcka. Váš příspěvek. Přidat obrázky. Náhled Přidat fotky. Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte. Nastavení příspěvku Zasílat reakce na e-mail.

Recenze a porovnání online seznamky Elite Date |

Přidat příspěvek. Vložení odkazu Text odkazu: Adresa odkazu: Vložit odkaz. Vložení odkazu na obrázek. Vložit obrázek. Vložení Youtube videa.

▷ SROVNÁNÍ 6+ nejlepších online seznamek zdarma

Zde můžete vložit odkaz na video, které je umístěno na YouTube. Vložit youtube video. Mohlo by vás zajímat. Načítám video Odebírejte newsletter. Rozhodli jste se skoncovat se samotou a najít si vhodného partnera. Říkáte si, proč nevyužít služeb seznamky? Za zkoušku to přece stojí.

Ale jak vybrat tu správnou seznamku, když jich je na internetu tolik? Třeba vám naše recenze pomohou. Dnes se zaměříme na seznamku Elitedate. Elitedate se na svých stránkách prezentuje jako česká seznamka určená pro vážný vztah. Hledáte-li tedy partnera pro trvalý vztah, jste tu správně. Dbají na podrobné a úplné vyplnění profilu, používání reálné fotky.

Některé profily jsou ověřovány i telefonicky. Jejich kontrolní systém by měl zabránit přítomnosti falešných profilů. Členství v seznamce není nikterak věkově omezeno. Nejčastěji se však registrují lidé mezi 25 a 45 lety. Objevují se však i důchodci a studenti. Nicméně seznamka objektivně uvádí údaje, ze kterých je zjevné, že třeba konkrétně senioři si na této seznamce budou partnera hledat obtížněji. Hlavním posláním seznamky je pomoct lidem nalézt vážný vztah. Klienty se však mohou stát také homosexuálové a různé další alternativně orientované skupiny obyvatel.

Seznamka se v tomto na první dojem jeví velmi otevřeně. Než vám seznamka doporučí vhodné partnery k seznámení, chce napřed poznat vás. Kromě vyplnění profilu tak při registraci vyplníte podrobný osobnostní test. Na základě tohoto testu jsou vám potom vybírání partneři se shodnými nebo podobnými názory na svět a na život. Seznamka Elitedate vychází vstříc lidem, kteří neradi ztrácejí kontrolu nad svým životem.

Seznamka ELITE Date recenze, zkušenosti, registrace -

Pokud nejste přesvědčeni, že doporučení partnerů na základě vstupního dotazníku je dostatečné, můžete si nastavit vlastní filtry. Při zasílání kontaktů na případné vhodné kandidáty bere systém v úvahu i nastavení vašich preferencí.

Do procesu výběru se tedy aktivně zapojujete. Kromě pečlivé kontroly profilů je dalším bezpečnostním prvkem nepřístupnost profilu neregistrovaným uživatelům. Nemůže se tak stát, že si profily prohlíží i lidé, kteří o seznámení zájem nemají a jen na internetu zabíjejí čas.

seznamka elite Česko

V neplacené verzi navíc vidí uživatel fotky ostatních rozmazaně. Nehrozí tedy stahování a zneužívání fotek třeba na sociálních sítích. Elitedate je placená seznamka. Placené je však pouze premium členství. Kromě pokrytí nákladů na provoz si Elitedate od placené verze slibuje i odfiltrování zájemců, kteří o vážné seznámení zájem nemají.

Placení poplatku by je mělo spolehlivě odradit. Pokud se chcete se seznamkou více sblížit a zjistit, jestli vám vůbec bude prostředí internetu vyhovovat, máte možnost vyzkoušet základní bezplatné členství. Vidíte, kolik uživatelů a jakého pohlaví je registrováno. Můžete se podívat na dostupné profily. Fotky v neplacené verzi jsou však vidět rozmazaně.

Prémiovou verzi si můžete zakoupit po uvážení, že Elitedate je pro vás skutečně to pravé. Zvolíte si délku členství, volit můžete čtvrt roku, půl roku nebo rok. Aktuální ceník se nachází na stránkách seznamky.

Poplatek je odstupňován podle délky členství. Velmi variabilní je způsob úhrady, můžete platit kartou, bankovním převodem, nebo dokonce starou dobrou složenkou. Při placení přes internet je velká pozornost věnována šifrování a bezpečnosti. Členství není prodlužováno automaticky, ale na požádání. V případě, že se objeví vhodný protějšek, je vám automaticky zaslána zpráva na uvedený mejl.

Stejně tak vám chodí upozornění na zprávy a informace, že jste někoho zaujali.

Elite Date - seznamka pro vztah |

Pokud však oznámení do mejlu nechcete, není nic jednoduššího než si tato oznámení deaktivovat. Elitedate si klade za cíl zásobovat vás pouze zprávami, o které stojíte. V případě nejasností, dotazů, nápadů a postřehů můžete zaslat e-mail, zavolat do seznamky nebo zaslat dopis klasickou poštou. Provozovatelé vítají nápady na vylepšení. Pro nalezení odpovědí na nejčastější otázky zapátrejte v sekci FAQ. Pokud odpověď na svou otázku nenaleznete, administrativní podpora je připravena věnovat se vám individuálně.

Seznamka Elitedate -

O garanci spokojenosti nebyla na stránkách seznamky nalezena žádná zmínka. Seznamka tedy negarantuje žádný minimální počet vhodných kandidátů , které budou k vašemu profilu doporučeny. Teoreticky tedy zákazník podstupuje riziko, že zaplatí peníze, ale s nikým se neseznámí.

Toto riziko je však kompenzováno možností vybírat si z nalezených profilů podle vlastních kritérií. Elitedate je seznamka určená pro vážné seznámení a toto zaměření se snaží pečlivě dodržovat.

0 / 5